177651
DziśDziś136
WczorajWczoraj232
TygodniowoTygodniowo971
MiesięcznieMiesięcznie3550
ŁacznieŁacznie177651

ŚWIĘTA WIELKANOCNE - ŻYCZENIA

WIELKANOC - GODZINY OTWARCIA

 
Poniżej  informujemy o godzinach otwarcia Bolesławieckiego

 Parku Wodnego ORKA podczas Świąt Wielkanocnych:19 IV 2014r. - Wielka Sobota  08.00 - 14.00

20 IV 2014r. - Wielkanoc obiekt nieczynny

21 IV 2014r. - Poniedziałek Wielkanocny 14.00 - 22.00

Wesołego Alleluja!!!


 

ZAWODY PŁYWACKIEDo pobrania:
REGULAMIN ZAWODÓW
KARTA ZGŁOSZEŃ

WZNAWIAMY PŁYWANIE DLA NAJMŁODSZYCH


OD KWIETNIA 2014r. WZNAWIAMY  PŁYWANIE DLA NAJMŁODSZYCH!!!

Jest to oferta dla dzieci w wieku od 3 do 5 lat.
Celem powyższych zajęć jest oswojenie dzieci z wodą poprzez zabawę i stopniowe wprowadzanie elementów nauki pływania. Są to zajęcia przygotowujące maluszki do następnego etapu jakim jest szkółka pływacka. Ćwiczenia i zabawy z najmłodszymi przy współpracy z rodzicami prowadzi  doświadczony i wykwalifikowany Instruktor pływania mgr Marta Kuśmierczak.

ZAPRASZAMY W PONIEDZIAŁKI I ŚRODY O GODZ. 17.00!!!

Regulamin zajęć w zakładce "Pływanie dla najmłodszych"
 

WYNIKI LIGI SQUASHA 2013/2014


WYNAJEM POWIERZCHNI REKLAMOWEJ W ORCE


Reklama w naszym obiekcie to idealne miejsce na promocję Państwa firmy!!!

Codziennie Bolesławiecki Park Wodny ORKA odwiedza średnio około 500 osób,
w weekendy liczba ta wynosi nawet 1000 osób.

Nasi Klienci to osoby aktywne, dbające o zdrowie i urodę, skłonne do wydatków konsumpcyjnych. Nasi Klienci to osoby dla których liczy się jakość życia.

Oferujemy możliwość umieszczenia  reklamy na jednym z 21 szklanych modułów
(1 moduł o wymiarze 0,86m x 1,15m ) na hali basenowej – balustrada balkonowa na I piętrze.


Czytaj więcej...

MIESIĘCZNY PARKING NOCNY W ORCE


 Bolesławiecki Park Wodny ORKA oferuje usługę
    MIESIĘCZNY ABONAMENT NA PODZIEMNY PARKING NOCNY
CENA - 125,00zł
Ilość miejsc jest ograniczona!!!

  Karty parkingowe do nabycia w sekretariacie pływalni (I piętro, pok. 105)
od poniedziałku do piątku w godz. od 8.00 do 16.00.

Więcej informacji w regulaminie poniżej oraz pod numerem telefonu 075-610-71-28
(pn. - pt. 8.00-16.00).


REGULAMIN PARKINGU NOCNEGO

SOLARIUM W ORCE ZAPRASZA CODZIENNIE W GODZ. 10.00 - 22.00ZAJĘCIA CYKLICZNE 2013/2014III UNIWERSJADA WODNA UTW 2014

W środę 12 lutego 2014r. odbyła się w Bolesławieckim Parku Wodnym Orka III UNIWERSJADA WODNA UTW 2014.
Uniwersytet Trzeciego Wieku w Bolesławcu działa przy Wydziale Ekonomii, Zarządzania i Turystyki Uniwersytetu Ekonomicznego  we Wrocławiu dlatego wśród gości pojawił się pełnomocnik rektora UE ds. UTW w Bolesławcu dr Zygmunt Borowski, który był szczerze zaskoczony rozmiarem imprezy i atmosferą podczas zawodów. Gośćmi, którzy uświetnili uniwersjadę byli ponadto Prezydent Bolesławca Piotr Roman, Prezes ZEC w Bolesławcu Wiesław Ogrodnik, Naczelnik Wydziału Społecznego Urzędu Miasta Beata Sulska oraz Dyrektor MOSiR- u Zbigniew Kowalczyk.
W uniwersjadzie udział wzięło około 80 osób, które rywalizowały między sobą
w konkurencjach zespołowych, jak i indywidualnych. Był pokaz gimnastyczny w wodzie, rzuty piłek na boisko przeciwnika, wyścigi z makaronami i piłeczkami, piłka wodna oraz zmagania indywidualne na 25 m w pływaniu z deską  z nogami do kraula w kategorii kobiet i w pływaniu stylem dowolnym w kategorii kobiet i mężczyzn.
 

Czytaj więcej...

WALENTYNKOWE MISTRZOSTWA POLSKI W POCAŁUNKU PODWODNYM

W Walentynkowych Mistrzostwach Polski w Pocałunku Podwodnym, które odbyły się 13 lutego
w Bolesławieckim Parku Wodnym Orka udział wzięło 5 par (Beata i Krystian Skowrońscy, Marta Satoła i Fryderyk Popieliński, Danuta i Daniel Popielińscy, Sandra Kulpa i Sławomir Potocki oraz Zdzisława i Andrzej Tatko).
Bezspornymi zwycięzcami mistrzostw okazali się Marta Satoła i Fryderyk Popieliński z czasem 1 min 8 sek. Oboje należą do Klubu Pływackiego Masters w Bolesławcu. Marta jest przewodnikiem turystycznym m.in. po Pradze i Wrocławiu, a Fryderyk jest prywatnym przedsiębiorcą. Łączna wartość nagrody głównej wynosiła 1.700 zł. Rekordziści trzymali voucher pobytowy do Pałacu Wojanów (wartość 950 zł), kosmetyki firmy Nanolaboratory Nantes o wartości 500 zł oraz wejściówki na basen i saunę do Bolesławieckiego Parku Wodnego Orka o wartości 250,00zł.
 II miejsce zajęli Sandra Kulpa i Sławomir Potocki z czasem  30 sek. Sławek jest zawodnikiem w Bolesławieckim Towarzystwie Siatkarskim. Udział w imprezie potraktowali jako czystą zabawę  i przygodę. Nagroda dla tej pary to kosmetyki firmy Nantes o wartości 300 zł i wejściówki do Orki o wartości 200 zł.
Miejsce III (po emocjonującej dogrywce) zajęła para z czterdziestoletnim stażem małżeńskim, państwo Danuta i Daniel Popielińscy - od 5 lat słuchacze Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Bolesławcu. Ludzie aktywni z fantastycznym poczuciem humoru. Uprawiają narciarstwo zjazdowe i biegowe. Nagroda dla nich  to kosmetyki firmy Nantes o wartości 200 zł i wejściówki do Orki  o wartości 150 zł.
 - Staż małżeński na pewno nam pomógł, jesteśmy bardzo szczęśliwi, że jeszcze dajemy sobie tak radę i na wodzie i pod wodą - powiedział po pocałunku z żoną Danutą Daniel Popieliński ubrany, oprócz czepka i slipek, w muchę. - Nie mamy żadnej specjalnej techniki, po prostu przytulamy się i całujemy.
Dziękujemy serdecznie wszystkim uczestnikom za udział i miłą atmosferę!
Zapraszamy do obejrzenia zdjęć na naszym fanpage'u https://www.facebook.com/OrkaAquapark

Sponsorem głównym imprezy była firma Nanolaboratory Nantes, producent znakomitych kosmetyków opartych na nanowodzie. Imprezę sponsorują także Pałac Wojanów  oraz Bolesławiecki Park Wodny ORKA.

Patroni medialni:
Bolec.info
Bobrzanie.pl
Telewizja Lokalna Azart Sat

SPORTS ART FITNESS SQUASH LEAGUE 2013/2014

Z przyjemnością informujemy , że dnia 7 grudnia 2013r.

w Bolesławieckim Parku Wodnym ORKA rozpoczynamy II turniej

SportsArt Fitness Squash League 2013/2014

Do udziału w turnieju zgłosiło się ok. 30 osób.

Rozgrywki zakończą się 13.04.2014r.

Dla zwycięzców przewidziane są nagrody, a dla wszystkich uczestników turnieju koszulki sponsora tytularnego SportsArt Fitness i dyplomy

Więcej informacji pod numerem telefonu - 787 043 511

REGULAMIN LIGI

WYCIECZKA DZIECI PO BOLESŁAWIECKIM PARKU WODNYM ORKA

Na początku grudnia odwiedziły nasz obiekt dzieci z klasy II Szkoły Podstawowej nr 4 w Bolesławca, które korzystają co tydzień z zajęć na pływalni. Dzieci miały możliwość zwiedzić miejsca, które na co dzień są dla nich niedostępne. Na początku wycieczki dzieciom przypomniane zostały zasady bezpiecznego korzystania z pływalni, a następnie uczniowie wyruszyli na wycieczkę po obiekcie. Pierwszym punktem programu była siłownia Orki, gdzie dzieci mogły zobaczyć i poznać działanie niektórych urządzeń siłowych i aerobowych. Był nawet czas na krótką rywalizację na ergometrach wioślarskich. Następnie dzieci przeszły do strefy saun, gdzie miały możliwość zobaczyć sauny fińskie, saunę parową oraz tężnie solankową. Dyrektor krytej pływalni p. Józef Chmielowski przybliżył dzieciom, jak prawidłowo korzysta się z kąpieli w saunach oraz jaki wpływ mają one na nasze zdrowie. Kolejnym punktem programu i chyba najciekawszym dla dzieci było zwiedzanie podbasenia czyli miejsca, do którego nie mają w ogóle dostępu osoby spoza grona pracowników Orki. Dzieci prześledziły technologię uzdatniania wody, wentylacji oraz zaopatrzenia obiektu w ciepło. Uczniowie mieli okazję poznać architekturę podbasenia, mogli zobaczyć ogromne filtry wody, pompy, dmuchawy i zbiorniki przelewowe, dzięki którym obiekt zachowuje ciągłość pracy.

zobacz zdjęcia...

KARTY ABONAMENTOWE

Bolesławiecki Park Wodny ORKA  posiada w swojej ofercie KARTY ABONAMENTOWE, dzięki którym nasi Klienci mają możliwość regulować płatności za następujące usługi:

BASEN (kasa na parterze)
- BASEN Z SAUNĄ (kasa na parterze)
- SAUNĘ (kasa przy siłowni - I piętro)
- SIŁOWNIĘ (kasa przy siłowni - I piętro).

Każda karta jest rabatowana i w zależności od jej ceny rabaty wynoszą od 10 do 35%, a termin ważności wynosi od 3 do 12 miesięcy (więcej informacji w zakładce CENNIK). Zakup kart w kasie pływalni.„DOLNOŚLĄZAK UMIE PŁYWAĆ" - PILOTAŻOWY PROGRAM

Województwo Dolnośląskie wraz z Ministerstwem Sportu i Turystyki oraz powiatami górowskim, lwóweckim, ząbkowickim i złotoryjskim rozpoczęły  pilotażowy program nauki pływania dla dzieci szkół podstawowych.

Programem nauki pływania zostały objęte dzieci ze szkół podstawowych z powiatów województwa dolnośląskiego, które nie posiadają na swoim terenie krytej pływalni. Program przewiduje 20 godzin zajęć dla dzieci w grupach szkoleniowych z każdego powiatu, które będą się odbywać w soboty lub niedziele, w 10-u uzgodnionych wcześniej terminach.

Bolesławiecki Park Wodny ORKA znalazł się wśród pływalni województwa dolnośląskiego, z którym Dolnośląska Federacja Sportu podpisała stosowną umowę. W bolesławieckiej ORCE program rozpoczął  się dnia 21 września br. (sobota), a zakończy najpóźniej 23 grudnia. W zajęciach z instruktorami pływania uczestniczyć będzie w każdą sobotę ok. 90 dzieci z powiatu lwóweckiego i złotoryjskiego.

Czytaj więcej...

joomla template 1.6